تیشرت مردانه لاکچری مرموزی که از قتل جوان 20 ساله پرده برداشت

تیشرت مردانه لاکچری از جمله مواردی می باشد که مردان برای پوشش خود در تابستان استفاده می کنند و نقش های مهمی در جامعه ایفا می کنند و در دنیای معاصر ما بسیار حضور دارند.

همانطور که در مطالعات میدانی خود متوجه شدم، به نظر می رسد تی شرت در همه جا وجود دارد و جزء اصلی کمد لباس همه است.

برخی از تم های رایج در طول مشاهدات من در مورد اینکه چرا مردم تی شرت می پوشند برای راحتی هستند، به این دلیل که غیررسمی هستند و به این دلیل که بیانگر فردیت هستند.

در کل جامعه، به نظر می رسد که تی شرت ها یک لباس انتخابی برای اوقات فراغت، نشان دهنده هویت، انتقال دهنده تغییرات اجتماعی، ارتباطات، و تبلیغات یا تایید محصولات یا شرکت ها هستند.

به نظر می رسد که تی شرت ها نشان دهنده بزرگی از هویت مردم بوده و هستند.

به نظر می رسد چاپ روی تی شرت ها به طور خاص به تی شرت ها در خدمت این هدف اجتماعی کمک می کند زیرا کلمات یا گرافیک ها به خوبی آنچه را که یک فرد می خواهد به جهان نشان دهد نشان می دهد.

در واقع، چاپ روی پیراهن‌ها به‌عنوان وسیله‌ای برای شناسایی با یک سازمان در اواسط قرن نوزدهم ظاهر شد و در دهه 1930 توسط دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از پیراهن برای نمایندگی سازمان ها یا دانشگاه ها قطعا در جامعه معاصر ما اتفاق می افتد.

در طول کار میدانی ام، افراد زیادی را دیدم که تی شرت هایی پوشیده بودند که نشان می داد آنها بخشی از یک سازمان یا دانشگاه هستند.

من خودم در این کار شرکت دارم و تی شرت های باشگاهی و دانشگاهی زیادی دارم.

از تجربه خودم و آنچه از دیگران جمع‌آوری کرده‌ام، احساس خوبی است که جنبه‌هایی از هویت خود را به‌طور علنی به نمایش بگذاریم و به‌عنوان بخشی از یک گروه شناخته شویم.

یک مثال بسیار محبوب برای شناسایی خود با یک گروه از طریق تی شرت در زندگی روزمره، پوشیدن تی شرت هواداران ورزشی است.

وقتی شخصی پیراهن شیکاگو بولز را می پوشد، علایق خود را شناسایی می کند و همچنین خود را به عنوان بخشی از آن گروه هواداران خاص معرفی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.