ضخامت یکنواخت مواد استفاده شده برای سد ضد آب

مواد برای غشاء ورق های تقویت شده با یک پلیمر مهندسی شده خاص که روی یک تقویت کننده برای تولید یک ورق غشایی اعمال می شود، تولید می شوند. ورق در ماستیک و/یا چسب سازنده اعمال می شود.

تقویت مواد مورد استفاده برای سد ضد آب معمولاً ضخامت یکنواختی را در کاربرد ایجاد می کند. اکثر تولید کنندگان تصریح می کنند که پوشش های محافظ آنها تا جایی اعمال شود که بافت پارچه نشان داده نشود. این یک ظاهر صاف و فقط مایع و یک کاربرد یکپارچه و بدون درز را فراهم می کند.

مزیت اصلی این سیستم ها این است که آرماتورهای توکار با استفاده از نمد و/یا پارچه، بخشش بیشتری از حرکت سازه حاصل از نشست، پخت بتن و تطابق معمولی ایزوگام پنج میل ساختمان با اختلاف دما را فراهم می کند.

این تطبیق یا بخشش توسط غشاء به اطمینان از یک مانع مداوم ایزوگام دلیجان در برابر نفوذ آب به دو شکل مایع و بخار کمک می کند.

سیستم های قیر گرم: سیستم های قیر گرم از ابتدای عایق رطوبتی مورد استفاده قرار گرفته است. این سیستم ها از چندین لایه پارچه، نمد، یا نمد و پارچه به صورت ترکیبی استفاده می کنند. آنها در لایه های متناوب قیر (قیر زغال سنگ یا آسفالت) و نمد (فایبرگلاس یا آلی) اعمال می شوند.

قیر به عنوان عامل ضد آب و چسب عمل می کند. نمدها و/یا پارچه ها تقویتی را فراهم می کنند ایزوگام یکتا گستر که غشا را تثبیت می کند و استحکام کششی ایجاد می کند.

این سیستم ها به طور معمول طول عمر 30 سال یا بیشتر را فراهم کرده اند و در دهه های گذشته رایج بوده اند. مزیت دیگر سیستم افزونگی است – سه تا پنج لایه تقویت کننده دوام استثنایی را فراهم می کند.

استفاده از سیستم های گرم در دو دهه گذشته ایزوگام ضد شوره به دلیل خطرات ایمنی و نگرانی در مورد بوهای ناشی از دود کاهش یافته است.

 

 • منابع:
  1. Guidelines for Proper Waterproofing Design
 • تبلیغات: 
  1. پیدا شدن طلا های حضرت سلیمان در مصر!
  2. رفتگر خوش شانسی که ثروتمند شد!
  3. رنگ روغنی رئیس جمهور را از تصادف وحشتناک نجات داد
  4. ساخت دفتر با الیاف نقره برای شاهزادگان مصری!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.