لباس چرمی که مانع از خیس شدن کودک در باران می شود

برای یک گردش معمولی در یک روز دلپذیر متن تشکر از همسر و خشک تابستانی، لباس های نخی می توانند مناسب باشند. اما برای ماجراجویی‌های فعال یا اگر پیش‌بینی باران و/یا دماهای سرد را می‌طلبد، پوشاندن لباس‌هایی که از مواد مصنوعی یا پشمی ساخته شده‌اند، راهی است که باید انجام دهید.

این پارچه‌ها رطوبت را از بین می‌برند و به سرعت خشک می‌شوند و در صورت تعریق یا خیس شدن در اثر باران یا برف، کودک شما را راحت‌تر نگه می‌دارد. در اینجا یک پرایمر سریع در مورد انتخاب های رایج پارچه آورده شده است:

پشم: لباس‌های پشمی اصلی گاهی لباس چرم بچه گانه اوقات می‌توانند خارش داشته باشند، اما اجناس پشمی که برای فضای باز طراحی می‌شوند، اغلب از پشم مرینوس نرم و بسیار ظریف استفاده می‌کنند که بدون خارش، تنفس، رطوبت، خشک شدن سریع و مقاوم در برابر بو است.

لباس

مواد مصنوعی (پلی استر و نایلون): لباس های ساخته شده از مواد مصنوعی مانند پلی استر و نایلون در جذب رطوبت خوب بوده و به سرعت خشک می شوند. همچنین معمولاً مقرون به صرفه تر از پشم است. با این حال، مواد مصنوعی اغلب بیشتر از پشم، بوها را حفظ می کنند.

پنبه: پنبه در کنار پوست راحت مبل استیل ملایر است، اما معمولاً برای گردش های فعال باید از آن اجتناب کرد. مدت زمان زیادی طول می کشد تا خشک شود و عایق ضعیفی است، بنابراین اگر در اثر عرق یا باران خیس شوید، می تواند ساعت ها شما را لرزاند.

بچه‌های شما می‌توانند از همان استراتژی گنجشک فضای باز که شما استفاده می‌کنید بهره‌مند شوند – ترکیب و تطبیق لایه‌ها برای انطباق با تغییر شرایط. به عبارت ساده، اگر کودکتان سرد است، لایه ها را اضافه کنید و وقتی گرم شد، آن ها را بریزد.

 • منابع:
  1. How to Dress Your Kids for the Outdoors
 • تبلیغات: 
  1. بادبادکی که با نخ پنبه ساخته شده بود به ایستگاه فضایی رسید
  2. با بیمه عمر ۲۰۰ سال عمر کنید
  3. دستگاه تست قند خون که با تنفس میزان قند خون را می‌سنجد!
  4. با استفاده از acu خودرو می توانید دکل اینترنت همراه بسازید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.